​ ​
  משלוחים חינם בהזמנות מעל 600 ש"ח  
איסוף עצמי, בתיאום מראש, מקרית טבעון  
  0546405675 מישה  
 
ברוכים הבאים "מגלפים ביער", חץ וקשת נווה הגר ומישה פינק מזמינים אתכם בימי רביעי להתחבר לשורשים וללמוד את מלאכת הגילוף בשורת סדנאות שאנו נארח בשנה הקרובה ביער האלונים שבמועדון חץ וקשת נווה הגר.
עשרים שנים פעלה במתחם הנגרייה של סבא שוני עד שנסגרה והכלים בה החלו להעלות אבק ולהתנוון כי הרי כל כלי גילוף משתוקק לרגע בו הוא יפגוש את העץ.. ועכשיו הגיע מישה להוציא את הנגרייה של סבא שוני ליער ולעסוק במלאכות הגילוף ואתם מוזמנים להצטרף.
בין הסדנאות: סדנא לגילוף קשתות מסורתיות, סדנת שימוש בכלי עבודה, סדנא פתוחה  לפרויקטים אישיים ועוד סדנאות אשר מהוות‏ תהליך מרגש בו גם העץ וגם האדם עוברים מסע שבמהלכו פוגשים עוצמות אדירות!
 
  • השתתפות בסדנאות מקנה הנחה וייעוץ בקנית כלי גילוף ו/או ציוד קשתות מקצועיים.

מגלפים ביער - נווה הגר

סדנאות עבודה בעץ טבעי ביער האלונים בבית לחם הגלילית

 
10 מפגשים 2,200 ₪ למשתתף/ת
במסגרת הסדנא נתוודע לכלי עבודה ידניים מסורתיים, נלמד להשתמש בהם בצורה בטיחותית, נכיר מיני עצים שונים ואת התאמתם למלאכת הכנת הקשת ונגלף קשת ייחודית שאין שנייה לה בכל העולם כולו ! בסיום בניית הקשת נייצר לה חיצים וננסה אותה במטווח של מועדון הקשתים.
תאריכי הסדנא: בכל יום רביעי החל מחודש ספטמבר.     עד 6 נרשמים/ות.
 

גילוף קשתות מסורתיות

5 מפגשים 1400 ₪ למשתתף/ת
הסדנא מיועדת למורים/גננות/מדריכים/הורים להחזקת מרחב היער עם קבוצות של ילדים, בדגש על מלאכות עץ שונות.  בסדנא נלמד מתודות לעבודה בטוחה ויצירתית בקבוצות בינוניות-גדולות, נכיר חומרי גלם טבעיים שונים ואת דרכי עיבודם, נקבל טיפים לשימור אנרגיית המורה ויצירת חוויית אחריות ועצמאות מרבית אצל התלמידים. כל משתתף יתנסה ויכין בעצמו מספר פרויקטים בעץ טבעי. מועדי הסדנא: פותחים מחזור ישר אחרי הסגר, ימי רביעי 9:00-12:00 .עד 10 נרשמים/ות.

מלאכות עץ לאנשי חינוך